1 TE (po podstawowej)

Rok szkolny 2019/2020

Wychowawca klasy: Anna Tęcza

Samorząd klasowy:

Przewodnicząca: Trybulska Monika

Zastępca przewodniczącej: Dziallek Wanessa

Skarbnik: Mięczakowska Karolina

Udział uczniów w XV Festiwalu Nauki w Nysie.

25.09 i 26.09 uczniowie klas: 1 THW, 1 TMR, 1 TE, 4 THWR brali udział w warsztatach, wykładach, konkursach i pokazach zorganizowanych przez PWSZ Nysa.
Wiadomości jak powstaje pożar, jak się rozprzestrzenia a przede wszystkim, jak go ugasić to były pierwsze warsztaty w jakich uczniowie 4 THWR mogli uczestniczyć 26 września w PWSZ Nysa. Ciekawie i prawdziwie prowadził je były komendant PSP Nysa a obecnie wykładowca kierunku: Bezpieczeństwo Wewnętrzne na PWSZ. Uczniowie uczestniczyli również w pokazach obsługi dronów oraz w zajęciach skanowania 3D światłem strukturalnym..

Natomiast uczniowie kl.1 TE uczestniczyli w wykładzie „Ekonomia nie taka straszna”, gdzie zdobyli wiedzę o zakładaniu 1os. działalności gospodarczej. Na koniec był konkurs-test i przywieźli wspaniałe nagrody: głośnik JBL, sluchawki JBL, grę Monopoly. Następnie oglądali Nysę z pokładu drona.

Wiadomości jakie uczniowie pozyskali świadczą o ogromnym postępie nowych technologii. Mamy nadzieję, że w przyszłości będą mogli swobodnie korzystać z nabytej wiedzy .